HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Semechnice - Vrchlabí 1:12

Střelecká smršť v Semechnicích

05.12.2012
Po vyhecovaném boji s Trutnovem čekal na Vrchlabí v dalším kole spíše treninkový zápas proti Semechnicím. Hosté suverenně převzali otěže zápasu do svých rukou, o kosmetickou úpravu výsledku se z domácích zasloužil Rejchrt, který svou střelou zkazil Effemberkovi čisté konto.
18.kolo, středa 5.12.2012, 18:00
Semechnice
1:12
Vacek - Gois, Chudý, Jánský, Novotný, Brandejs, Frýda, Lukášek, Rejchrt, Mladík, Frýda, Řehák, Doležal
Effemberk, Abrahám - Bušek, Pulec, Zázvorka, Kadavý, Hamerský, Lepka, Svoboda R., Urban, Jakubec, Fořt, Oppelt,Bláha, Jirku, Krsek
Třetiny: 0:7,0:1,1:4  Branky a nahrávky: 59. Rejchrt - 1. Zázvorka (Lepka), 5. Fořt (Svoboda), 6. Lepka (Bláha, Krsek), 7. Svoboda (Fořt), 13. Bláha (Lepka, Hamerský), 16. Fořt (Oppelt, Svoboda), 20. Oppelt (Hamerský, Svoboda), 38. Urban (Jakubec, Jirků), 44. Bláha (Lepka), 46. Jirku (Urban), 55. Oppelt (Fořt, Svoboda), 55. Jakubec (Jirku). Rozhodčí: Petr, Zeman, Kubeček. Vyloučení: 7:2. Využití:0:0. V oslabení:0:0. Diváci:50. Průběh utkání:0:7, 0:10, 1:12.
Přinášíme krátké shrnutí středečního zápasu. Domácí nastoupili k utkání ve 12 hráčích + brankář, i přesto zápas neodevzdali. Hosté z Vrchlabí si sebou do Semechnic přivezli juniorské hráče Abraháma a Krska. Hostům se dařilo daleko lépe než na domácím ledě a hlavně proměňovali šance. Nováčci v týmu Krsek a Urban si připsali po asistenci. V posledníí třetině dostal svou příležitost v bráně také Martin Abrahám, tímto upravujeme informaci - Lukáš Effemberk si čisté konto udržel.