HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Liberec 1:7

Šestka na tým z Podještědí nestačila

07.10.2012
Tomáš Pavlík
Šesťáci doma přivítali tým Liberce. Kluci se snažili, vytvořili si i několik šancí, bohužel, ale gol vstřelili jen jeden a dostali jih hned sedm. Branku vstřelil Rychlovský.
7.kolo, sobota 6.10.2012, 10:30
HC Krkonoše
Liberec
Kozák, Mikšík, Junek, Lukeš, Lanta, Mikysa, Moravec, Kahl, Kunert, Matloch, Minařík, Novák, Rychlovský, Soukup, Šír, Teuber
Pozner, Zajíček, Adamec, Dupal, Žůrek, Liška, Dospěl, Vála, Virág, Vomáčka, Bartoš, Nikoliš, Havlíček, Škvarek, Matějka, Straka, Šuráň
Třetiny:   Branky: Rychlovský
Bílí Tygři přijeli na zápas s námi ve skvělé kondici. Od začátku nás přebruslovali, dávali si přesné nahrávky a uměli úspěšně zakončit. V první třetině jsme ještě statečně odolávali jejich nátlaku, potom nám už ale postupně do- cházely síly. Z našich 38 střel na libereckou branku jsme dokázali proměnit jen jednou, což na výhru bohužel nestačilo.