HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Ml.Boleslav 10:4

Rychlovský vystřílel šestce výhru nad Boleslaví

13.10.2012
Tomáš Pavlík
Šesťáci nastoupili do zápasu s Mladou Boleslaví. Proměnili většinu svých šancí a zejména díky Rychlovskému zůstávají v Krkonoších tři body.
9.kolo, sobota 13.10.2012, 10:30
HC Krkonoše
10:4
Ml.Boleslav
Mikšík, Junek, Lukeš, Lanta, Husár, Mikysa, Moravec, Kunert, Matloch, Minařík, Novák, Rychlovský, Soukup, Šír, Teuber
Soupeř: Rylich, Tvrz, Rudolph, Vácha, Dragnev, Mrkus, Grusz, Kubart, Kolner, Říha, Hypša, Lhota, Moucha, Šišma, Šimáček, Hrdý
Třetiny: 4:1, 4:2, 2:1  Branky a nahrávky: Soukup, Rychlovský 6(Matloch 2, Šír,Mikysa), Šír 2 (Matloch, Rychlovský), Teuber (Šír)
Do dnešního zápasu jsme hned od začátku nastoupili s veilkou bojovností. Již během prvních sedmi minut se nám podařilo vstřelit 4 góly. Třebaže dle statistiky byl soupeř střelecky aktivnější, z 56 střel na naší bránu, dal jen čtyři goly. Zaslouženě se radujeme z výhry a připisujeme si další body.