HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HK Mountfield HK - HC Krkonoše 5:4

Páťáci v posledním zápase základní části prohráli v Hradci

19.12.2012
Krkonošští mladší žáci zajížděli k poslednímu utkání základní části do Hradce Králové. Ve vyrovnaném utkání ale nakonec byli úspěšnější domácí, kteří zvítězili 5:4. Dvakrát se trefil Šlaicher.
18., sobota 15.12.2012,
HK Mountfield HK
5:4
Sajdl, Možný - Moravec, Bek, Čamr, Heger, Horák, Hruška, Teplý, Naar, Krása, Kroupa, Kulhánek, Lebeda, Hypský, Heliger, Táborský, Draslar, Králík
Šubrt P., Borovski - Mlčák, Křížek, Perička, Štembera, Haas, Šlaicher, Fiala, Henych, Kroh, Stehlík, Chlouda, Jirků, Šubrt M., Cerman
Třetiny: 3:1 , 1:1 , 1:2  Branky: Šlaicher 2, Kroh, Haas
Skóre otevřeli hradečtí v páté minutě, ale ještě v téže minutě hosté vyrovnali. Bohužel, na začátku druhé třetiny vedli domácí již o tři branky. Krkonošští zápas nevzdali a pět minut před koncem prohrávali o jediný gól. Naději přineslo vyloučení domácího hráče půl minuty před koncem a Krkonoše zkusili přesilovku šest na čtyři bez brankáře, ale vyrovnávací branku se již vstřelit nepovedlo. Poslední zápas první části soutěže, kdy Krkonoše zaznamenali v šestnácti zápasech 11 výher a pětkrát prohráli.