HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Kolín 13:8

Body pro šestku v divokém zápase s Kolínem

30.09.2012
Šestá třída na domácím ledě porazila tým z Kolína, když celkově padlo neuvěřitelných 21 branek. Střelecky se vyznamenal zejména Rychlovský se svými sedmi goly.
5.kolo, pátek 28.9.2012, 10:30
13:8
Kolín
Kozák, Mikšík, Junek, Perička, Lanta, Mikysa, Moravec,Šlaicher, Kahl, Kunert, Matloch, Minařík, Rychlovský, Soukup, Šír, Teuber,Novák
Kvasil,Novotný, Dobrkovský, Adamec, Zugar, Jelínek, Vrabec, Hasil, Naďo, Siňor, Hubschmann, Junek,
Třetiny: 6:1, 5:3, 2:4  Branky a nahrávky: Rychlovský 7x(Matloch 2x,Šleicher),Šír 2x (Teuber),Kunert 2x (Mikysa),Teuber (Rychlovský), Šleicher(Rychlovský,Matloch)
Hned od první třetiny jsme se ujali poměrně vysokého vedení a to nám vydrželo až do konce zápasu. Kolínští Kozlové se přesto nevzdávali a bojovali. Od 42.minuty nám vstřelili čtyři rychlé góly, které však naštěstí neohrozily naše vítězství.