HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Nové Město 3:2

Těsná výhra našich juniorů

08.11.2009
Srnský
V pátém kole přivítali junioři celek Nového Města. Po dvou třetinách drželi naši hokejisté dvoubrankový náskok, ale hostům se ve třetím dějství podařilo snížit na rozdíl jedné branky. Vyrovnávací branku se jim však vstřelit nepodařilo a jelikož ani junioři HC Krkonoše branku také nepřidali, skončil zápas 3:2 pro domácí.
5.kolo, sobota 7.11.2009, 17:00
3:2
Nové Město
Jeschke (Effemberk) - Gabriel, Serbousek, Rathouský, Thoř, Cerman - Perutek, Hrdlička, Davídek - Vambera, Srnský, Hanus - Votava, Remsa, Kvíčala
Třetiny: 1:0, 2:1, 0:1  Branky a nahrávky: 1. Hanus (Vambera), 22. Srnský (Vambera), 37. Votava (Remsa). Průběh utkání: 2:0, 2:1, 3:1, 3:2.

Nástup do zápasu měli domácí bleskový, již v první minutě se totiž po brance Davida Hanuse ujali vedení. Další šance však zůstaly nevyužity a tak se do kabin odcházelo za stavu 1:0. Podobný vstup, jako měli junioři do prvního dějství, se podařil i do třetiny druhé. Ve 22. minutě zvýšil Michal Srnský na dvoubrankový rozdíl. Hostům se však podařilo utkání zdramatizovat a snížili. Ještě v téže třetině však vrátil klid na domácí hokejky svou brankou Štěpán Votava. Po dvou třetinách byl tak stav 3:1 pro Krkonoše. V poslední části viděli diváci už pouze jednu branku a to do sítě gólmana Jeschkeho. Z těsného vítězství 3:2 se tak nakonec radovali junioři HC Krkonoše.