HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Hradec Králové B - HC Krkonoše 2:3sn

Starší dorostenci se stali vítězem krajské ligy

28.02.2010
Petr Srnský
Až třetí utkání mezi Hradcem Králové B a HC Krkonoše rozhodlo o tom, kdo se se stane přeborníkem kraje a získá tak právo na start v kvalifikaci o postup do ligy dorostu. Po vyrovnaném průběhu zápasu dospěl zápas k samostatným nájezdům. V nich byli úspěšnější naši hráči, kteří tak získali krajský titul. V kvalifikaci se utkají s týmy Teplic, Chrudimi a Mělníka. Rozlosování naleznete zde.
F3, sobota 27.2.2010,
Hradec Králové B
2:3sn
Abrahám (Pech) - Pavelka, Špetla, Havel, Tauchman - Srnský, Brandejs, Fleischer - Janoušek, Suchánek, Kozák - Šeps, Tůma, Vetterle - Jeřábek
Třetiny: 0:0, 1:1, 1:1 - 0:1  Branky a nahrávky: Kozák, Suchánek, nájezd Suchánek. Rozhodčí: Samek. Vyloučení: . Využití: . V oslabení: . Diváci: 110. Střely na branku: . Průběh utkání: 0:1, 1:1, 2:1, 2:2, 2:3.
V tomto utkání se rozhodovalo o vítězi KLD. Stav série před tímto zápasem byl nerozhodný 1:1. Bylo tedy jasné, že kdo zvítězí, stane se přeborníkem kraje.

Oba celky hrály velice opatrně a nikdo nechtěl udělat chybu. Hra se přelévala ze strany na stranu, stejně jako šance na vítězství. První branku vstřelili hosté, ale domácí vyrovnali a následně šli i do vedení, aby o něj vzápětí přišli.

Po šedesáti minutách byl stav 2:2 a přišlo na řadu prodloužení a nakonec samostatné nájezdy, ve kterých byl Abrahám stoprocentní a Suchánek svým druhým gólem v zápase rozhodl o tom, že jsme se stali vítězem KLD s právem účasti v kvalifikaci o ligu Dorostu.