HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Hradec Králové B - HC Krkonoše 5:8

Starší dorost vstoupil do finále vítězně

23.02.2010
Redakce
Finálovým soupeřem našeho dorostu je "béčko" Hradce Králové, které vyhrálo základní část krajské ligy. První utkání se odehrálo na ledě Hradce a naši dorostenci po dramatickém průběhu zápasu dokázali svého soka udolat. V příštím zápase, který se odehraje na domácím ledě 26.2., tak mohou získat naši dorostenci krajský titul.
F1, sobota 20.2.2010,
Hradec Králové B
5:8
HC Krkonoše
Abrahám (Pech) - Vácha, Špetla, Pavelka, Havel - Srnský, Brandejs, Fleischer - Kozák, Suchánek, Šeps - Janoušek
Třetiny: 3:3, 2:2, 0:3  Branky a nahrávky: 1.Srnský, 1.Kozák (Suchánek), 1.Vácha, 23.Fleischer (Pavelka), 30.Janoušek (Šeps), 44.Janoušek (Suchánek), 49. Janoušek (Suchánek), 58.Kozák (Brandejs). Rozhodčí: Samek, Havelka, Motyčka. Vyloučení: 5:6. Využití: 3:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 71. Střely na branku: 20:25. Průběh utkání: 0:3, 3:3, 3:5, 5:5, 5:8.

Hosté měli raketový nástup do utkání a v čase 0:51 svítilo na ukazateli skóre 0:3. Domácí trenéři si vzali oddechový čas a vystřídali brankáře, díky tomu se hra začala vyrovnávat a domácím se dokonce podařilo do konce první třetiny, i díky využitým přesilovkám vyrovnat.

Ve druhé třetině se situace opakovala, hosté vedli o dva góly, ale domácí opět stihli do konce třetiny srovnat.

Do třetí třetiny hosté vstoupili s jasnými pokyny od trenérů, které se dařily plnit a tak už góly padaly pouze do branky domácích.