HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Kobra 14:5

Sedmáci vyhráli i třetí zápas v řadě a ještě neztratili ani bod

24.09.2009
Daniel Havelka
Začátek utkání se našim hráčům nepovedl. Po první polovině úvodní třetiny se naši hráči zvedli, začali rychleji bruslit a tím svého soupeře přehrávat. Na brankáře Kobry začala létat jedna střela za druhou, což se projevilo na skóre druhé a třetí třetiny. V dalším utkání prověří naše hráče Letci z Letňan. Utkání se hraje v sobotu v Praze.
3.kolo, středa 23.9.2009,
14:5
Kobra
Kubín, Groh - Chleborád, Chlouda, Mikšík, Lamač, Jiřička - Chlum, Tatar, Věříš, Nezbeda, Patzelt, Virág, Jirka, Seidel.
Třetiny: 2:1, 5:1, 7:3  Branky a nahrávky: 13. Nezbeda (Patzelt), 15. Virág, 22. Chlum (Tatar), 22. Nezbeda (Patzelt), 27. Chlum, 28. Chlum (Tatar), 37. Virág (Nezbeda), 41. Nezbeda (Patzelt), 48. Chlum (Tatar), 52. Chlum (Tatar), 53. Chleborád, 56. Nezbeda (Patzelt), 57. Chlum (Jiřička), 57. Nezbeda (Virág).