HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Nová Paka/Jičín 4:3sn

Junioři zvítězili až díky nájezdům

06.12.2009
Srnský
Zápas druhého týmu tabulky s třetím nabídl sobotní souboj mezi juniory HC Krkonoše a spojeného týmu Nové Paky s Jičínem. Hrál se vyrovnaný hokej, který nakonec dospěl až do samostatných nájezdů. S těmi si lépe poradili domácí a mohli se radovat z výhry 4:3.
9.kolo, sobota 5.12.2009, 17:00
4:3sn
Nová Paka/Jičín
Effemberk (Pech) - Rathouský, Serbousek, Gabriel, Cerman, Thoř - Perutek, Hrdlička, Davídek - Vambera, Srnský, Hanus - Votava, Brunclík, Kvíčala
Třetiny: 1:1, 2:1, 0:1 - 1:0  Branky a nahrávky: 15. Votava (Kvíčala), 24. Perutek (Hrdlička), 40. Perutek (Srnský), rozhodující nájezd Hrdlička. Rozhodčí: Horák, Bednář, Runštuk. Vyloučení: . Využití: . V oslabení: . Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: 0:1, 1:1, 2:1, 2:2, 3:2, 3:3, 4:3.

První branku v zápase se podařilo vstřelit hostům, ale juniorům HC Krkonoše se do konce první třetiny podařilo díky brance Votavy vyrovnat. Po čtyřech minutách druhé části hry šli domácí po brance Perutka do vedení. Na tuto branku však soupeř našel odpověď a bylo opět vyrovnáno. Když už se zdálo, že i druhá třetina skončí nerozhodně, vstřelil svou druhou branku v zápase Perutek. V třetím dějství padla pouze jediná branka a to do sítě gólmana Krkonoš Effemberka. Na řadu tak přišlo prodloužení a poté i samostatné nájezdy.

Domácí nakonec rozhodli o svém vítězství v samostatných nájezdech, kdy Effemberk kryl všechny tři nájezdy hostů a Hrdlička se v druhé sérii nemýlil.