HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Jaroměř 5:2

Junioři zdolali Jaroměř

30.01.2010
Petr Srnský
V předposledním kole před startem play off přivítali junioři HC Krkonoše na domácím ledě soupeře z Jaroměře. Zápas nakonec skončil výhrou našich juniorů o tři branky. Znamená to tedy, že do čtvrtfinále play off půjdou hráči Krkonoš nejhůře ze druhého místa.
17.kolo, sobota 30.1.2010, 13:30
HC Krkonoše
Jaroměř
Jeschke (Abrahám) - Rathouský, Serbousek, Havel, Pavelka, Vácha, Gabriel, Cerman - Suchánek, Hrdlička, Perutek - Brandejs, Blažej, Kvíčala - Brunclík, Votava, Remsa - Srnský, Špetla
Třetiny: 1:0, 2:1, 2:1  Branky a nahrávky: Suchánek 2, Blažej, Perutek, Hrdlička. Rozhodčí: Padevět, Pavlíček, Ševčík. Vyloučení: . Využití: . V oslabení: . Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: .
Hosté přijeli pouze s deseti hráči do pole a tak se očekávalo, že brzy přestanou domácím stačit. Toto se však nestalo a hosté byli, co se týče pohybu, domácím po celou dobu utkání vyrovnaným soupeřem. Domácí si sice vytvořili více brankových příležitostí, ale překonat hostujícího gólmana se jim podařilo pouze čtyřikrát. Poslední pátý gól vstřelili do prázdné branky, při power-play hostí, kteří se snažili zdramatizovat konec utkání.