HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Jaroměř - HC Krkonoše 4:5

Junioři vezou tři body z Jaroměře

29.11.2009
Srnský
Již čtvrtou výhru v řadě mají na svém kontě junioři HC Krkonoše. Tentokrát dokázali zvítězit v Jaroměři po výsledku 5:4. Hlavní podíl na výhře měl Vojtěch Perutek, který vstřelil tři branky a zbylé dvě přihrál. V příštím kole přivítají naši hráči spojený tým Nové Paky a Jičína.
8.kolo, sobota 28.11.2009, 18:00
Jaroměř
4:5
Novotný, Hlavatý, Tikal, Vejs, Koprda, Krause, Bečka, Rychtera, Khol, Frölich, Balko, Kábrt
Jeschke (31. Effemberk) - Rathouský, Serbousek, Cerman, Thoř - Perutek, Hrdlička, Davídek - Vambera, Hanus, Kvíčala - Srnský, Brunclík
Třetiny: 1:2, 1:3, 2:0  Branky a nahrávky: Vejs 2x, Kábrt, Rychtera - 6. Perutek (Davídek), 7. Srnský (Perutek), 31. Perutek (Hanus), 33. Hrdlička (Perutek), 37. Perutek (Davídek). Vyloučení: 4:6. Využití: 0:2. V oslabení: 0:1. Střely na branku: 43:45. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 1:2, 2:2, 2:5, 4:5.

Hned v úvodu zápasu se domácí hokejisté ujali vedení, ale junioři HC Krkonoše dokázali stav zápasu bleskově otočit. V 6. minutě se trefil Perutek a o minutu později poslal hosty do vedení Srnský. Jaroměři se sice ve druhém dějství podařilo vyrovnat, ale naši hráči do konce třetiny stihli vstřelit další tři branky. Nejprve ve 31. minutě svou druhou branku v zápase vstřelil Perutek, za dvě minuty zvýšil na 4:2 Hrdlička a ve 37. minutě vstřelil svou třetí branku v zápase Perutek. V posledním dějství se však domácím podařilo zápas notně zdramatizovat, když se postupně dotáhli na rozdíl jediné branky. V závěru však hostující hráči již odolali a vyrovnání nedopustili.