HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Dvůr Králové - Náchod 1:12

Junioři utrpěli debakl

03.01.2010
Jan Pečeňák
V sobotu 2.1. se v Elektromont aréně uskutečnil souboj druhého a prvního týmu juniorské krajské ligy. Domácí HC Krkonoše přivítaly na svém ledě HC Dvůr Králové / Náchod. Utkání začalo lépe pro naše hokejisty, kteří se dostali do vedení. Hosté však v průběhu zápasu dokázali nastřílet svému soupeři 12 branek a o vítězi nebylo pochyb.
13.kolo, sobota 2.1.2010,
1:12
Dvůr Králové - Náchod
Effemberk (21.Pech),(40.Effemberk) - Rathouský, Serbousek, Gabriel, Špetla, Vácha, Cerman - Blažej, Hrdlička, Perutek - Davídek, Kozák, Vambera - Brunclík, Kvíčala, Remsa - Thoř, Votava
Třetiny: 1:4, 0:5, 0:3  Branky a nahrávky: 11. Hrdlička (Perutek). Rozhodčí: Šmika, Starý, Rozsypal. Průběh utkání: 1:0, 1:12.
Šlágr kola krajské ligy juniorů se uskutečnil na vrchlabském zimním stadionu. Domácí HC Krkonoše, které jsou v tabulce na druhém místě hostilo vedoucí celek tabulky HC Dvůr Králové / Náchod.

První branku utkání se podařilo vstřelit v 11. minutě Hrdličkovi, který tak poslal domácí do vedení. Poté se však začaly dít věci. Hosté ještě během první třetiny dokázali vstřelit čtyři branky. Vyhnali tak brankáře Effemberka z branky, kterého od druhé třetiny nahradil v brance Pech. Ani ten si však nepočínal dobře a ve druhém dějství inkasoval pět branek. Do třetího děství nastoupil v brance Krkonoš opět Effemberk, ale gólostroj hostí zastavit opět nedokázal. Hráči vedoucího týmu ligy totiž přidali další tři přesné zásahy. Celkově tak utkání skončilo debaklem domácích v poměru 1:12!