HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Dvůr Králové - Náchod - HC Krkonoše 5:2

Junioři si připsali první porážku

31.10.2009
Srnský
Ve čtvrtém kole putovali naši junioři na led svého největšího soupeře v krajské lize - Dvůr Králové / Náchod. Po dvou třetinách vedli hosté, ale domácím se podařilo utkání v posledním dějství otočit. Zápas tak skončil výhrou domácích v poměru 5:2. Další utkání odehrají junioři s Novým Městem nad Metují.
4.kolo, sobota 31.10.2009, 10:00
Dvůr Králové - Náchod
5:2
Effemberk (Jeschke) - Rathouský, Cerman, Gabriel, Serbousek - Perutek, Hrdlička, Davídek - Vambera, Srnský, Blažej - Votava, Brunclík, Hanus
Třetiny: 1:0, 0:2, 4:0  Branky a nahrávky: Davídek, Perutek (TS).

V první třetině se trefili pouze domácí a to pouze jednou. V té druhé se však hostům po brankách Davídka a Perutka podařilo stav obrátit a do posledního dějství tak vstupovali s jednobrankovým náskokem. Ten se jim však udržet nepodařilo a v průběhu třetí třetiny čtyřikrát inkasovali. Poprvé v sezóně tak naši junioři okusili hořkost porážky.