HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Nová Paka/Jičín 1:2

Junioři první semifinálové utkání prohráli

22.02.2010
Jan Pečeňák
Po vyřazení Hronova čekal naše juniory v semifinále krajské ligy první zápas proti týmu Nové Paky a Jičína. Sérii hranou na dvě vítězná utkání začal lépe náš soupeř, který si výhrou 2:1 zajistil vedení v boji o postup do finále. Druhý zápas je na programu 26.2. od 17:30 na ledě v Nové Pace.
SF1, sobota 20.2.2010,
HC Krkonoše
1:2
Nová Paka/Jičín
Vydra, Hlavnička – Červený, Kačírek, Vencl, Grund – Plecháč, Růzha, Drapák, Martinec, Hric, Horyna, Soviár
Třetiny: 0:2, 1:0, 0:0  Branky a nahrávky: Hrdlička - 6. Plecháč, 15. Kačírek (Hric). Rozhodčí: . Vyloučení: 6:7. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: . Střely na branku: 20:33. Průběh utkání: 0:2, 1:2.

Hostům se díky větší koncentrovanosti v začátku utkání dařilo svého protivníka zatlačit před jeho bránu a v 6. minutě vstřelit gól Petrem Plecháčem, který šikovně vystřelil přes obránce a domácí Jeschke vůbec nereagoval. Druhou branku našeho týmu dal obránce Štěpán Kačírek, který si najel mezi kruhy kam dostal ideální přihrávku od Tibora Hrice a domácí gólman byl bez šance. Na začátku druhé třetiny ujel domácí Hrdlička a překonal Karla Vydru. Od této chvíle se přelévaly útoky z jedné strany na druhou, šance si vytvořily obě strany ale bezchybní brankáři již nepustili za svá záda nic a utkání skončilo těsným vítězstvím hostujícího týmu.