HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Třebechovice 6:2

Junioři porazili Třebechovice

20.10.2009
Srnský
Po dramatickém utkání s Jičínem, které nakonec skončilo výhrou našeho týmu, čekal juniory tým Třebechovic. I v druhém zápase letošní sezóny si tým Krkonoš připsal na své konto vítězství, když na domácím ledě porazil svého soupeře vysoko 6:2. Další zápas odehrají junioři v Novém Bydžově.
2.kolo, sobota 17.10.2009, 17:00
6:2
Třebechovice
Jeschke (Effemberk) - Serbousek, Gabriel, Rathouský, Cerman - Marek, Srnský, Blažej - Davídek, Hrdlička, Hanus - Thoř, Brunclík, Kvíčala
Třetiny: 2:0, 2:1, 2:1  Branky a nahrávky: Hrdlička 3, Srnský, Serbousek, Brunclík. Rozhodčí: Horák, Bednář, Runštuk.
Domácí hokejisté se ujali v první třetině vedení 2:0 a náskok postupně navyšovali. Hostům se sice podařilo vstřelit dvě branky, ale to nic nezměnilo na výhře týmu Krkonoš v poměru 6:2. Polovinu branek svého týmu vstřelil Jakub Hrdlička, který má na svém kontě po dvou odehraných zápasech již čtyři přesné zásahy.