HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Nový Bydžov - HC Krkonoše 3:10

Junioři i do třetice vítězně

27.10.2009
Srnský
I ve svém třetím zápase v novém ročníku krajské ligy se podařilo juniorům HC Krkonoše zvítězit. Tentokrát si připsali výhru v Novém Bydžově, kde nastříleli místnímu celku deset branek. V příštím zápase je čeká však o poznání těžší utkání, když zavítají na led spojených týmů Dvora Králové a Náchoda.
3.kolo, sobota 24.10.2009, 18:00
Nový Bydžov
HC Krkonoše
Effemberk (30. Jeschke) - Gabriel, Serbousek, Cerman, Hanus - Perutek, Hrdlička, Davídek - Vambera, Srnský, Blažej - Votava, Brunclík, Kvíčala
Třetiny: 1:2, 1:5, 1:3  Branky a nahrávky: 15. Perutek (Davídek), 20. Brunclík (Kvíčala), 22. Blažej (Davídek), 28. Davídek (Hrdlička), 30. Votava (Brunclík), 31. Vambera (Blažej), 39. Blažej (Vambera), 45. Vambera (Blažej), 56. Perutek (Hrdlička, Blažej), 57. Davídek (Votava). Průběh utkání: 1:0,1:6,2:6,2:8,3:8,3:10.

Do vedení se trochu překvapivě dostali domácí hráči, ale naši hokejisté stačili do konce třetiny stav utkání otočit po brankách Perutka a Brunclíka.

V druhém dějství HC Krkonoše svůj náskok ještě zvýraznily a do kabin se odcházelo za stavu 2:7 pro hosty.

V třetí části se hráčům z Krkonoš podařilo zaokrouhlit počet vstřelených branek na deset. Celkově se tak ve svém třetím utkání radovali z výhry 10:3. Velkou zásluhu na tom má útočník Blažej, který se podílel hned na polovině branek svého týmu.