HC Stadion Vrchlabí – oficiální internetové stránky
Všechny zápasy
A Team

Odložení zápasů

HC Stadion Vrchlabí, bohužel stejně jako řadu dalších týmů, trápí marodka a pozitivní testy na covid-19.
Mládež

Výsledkový servis mládeže 2. týden

Přinášíme Vám výsledkový servis mládeže za 2. týden (10.-16.01.2022).
Zápasy

Šumperk byl úspěšnější v prodloužení

Domácí zápas proti Drakům ze Šumperka bohužel nedopadl pro vrchlabské dobře. Každá z třetin dopadla nerozhodně 1:1, nejdříve Vrchlabí vedlo, dotahovali Draci, poté to bylo naopak. V prodloužení byl pak úspěšný Šumperk a odváží si z Vrchlabí dva body.
Zápasy

Po skvělé první třetině jedeme z Kolína s prázdnou

Vrchlabí rozjelo zápas v Kolíně ve velkém stylu a hned po první třetině se dostalo vedení 3:1. Bohužel si ho moc dlouho neudrželo, v poslední části Kozlové zabrali a dokázali nejen srovnat krok, ale také zvítězit. Tři body tak zůstaly doma a HC Stadion odjel s těžkou...

HC Stadion Vrchlabí vás zve na Týden hokeje

Přijďte v neděli 30.1.2022 v 9:00 do vrchlabské DD Elektromont arény na akci Týden hokeje.

Aktuální podmínky pro vstup na zimní stadion

Přinášíme nová opatření pro vstup na zimní stadion, která se týkají mistrovských utkání A-týmu, zápasů mládeže, veřejného bruslení, školičky bruslení a tréninkových jednotek klubu.