HC Stadion Vrchlabí – oficiální internetové stránky
Všechny zápasy
Zápasy

Vrchlabí rozmetalo Ústí nad Labem šesti góly

Po první třetině to vypadalo na vyrovnaný zápas, protože ani jeden tým nedokázal vstřelit gól. Druhá třetina už ale ukázala, kdo bude dnešním vítězem. Vrchlabí se podařilo vstřelit tři branky, zatímco Ústí se nedokázalo přes Soukupa dostat. Ve třetí části přidal HC...
Preview k zápasu

Do Krkonoš přijede Slovan Ústí nad Labem

Ve středu 25. listopadu přivítá HC Stadion na domácím ledě Slovan Ústí nad Labem. Zápas je 12. kolem Chance ligy a začne se hrát od 17hod.
A Team

Jak získají permanentkáři HC Stadionu Vrchlabí přístup k bezplatným streamům na HokejkaTV.cz?

Permanentkáři všech klubů Chance ligy,včetně našeho, mají díky jedinečné nabídce BPA sport marketing možnost sledovat streamy z Chance ligy i nadále zdarma. Těm, kteří si o svůj kód již v říjnu napsali, !!!PLATÍ KÓD STÁLE STEJNÝ!!!

S hokejovou kariérou končí Tomáš Rolinek

Během dnešního dopoledne proběhla tisková konference našeho partnerského klubu HC Dynama Pardubic, při níž čtyřicetiletý útočník Tomáš Rolinek, který v našem klubu odehrál část loňské sezóny, oznámil nečekaný konec své kariéry.
A Team

Aktuální informace

Sportovní manažer klubu Jiří Jakubec přináší stručné zhodnocení úvodu sezóny a několik aktuálních informací.

Instagram #hcvrchlabi