HC Stadion Vrchlabí – Zub za tři body

Zub za tři body

09.12.2010
Jana Poskerová

Útočník Nikola Gajovský obléká sice dres Mladé Boleslavi, ale občas je z extraligy půjčen do Vrchlabí. Stejně tak tomu bylo i ve středečním utkání proti HC Rebel Havlíčkův Brod, kde si Gajovský připsal branku, kterou poslal domácí hráče do vedení, ale zároveň také přišel o přední zub.

Vždy je zajímavé srovnávat názory na skončený zápas. Po přečtení onlajnu si někdy fanoušek říká, zda byl s komentátorem na stejném utkání, stejně tak se liší pohled hráčů, trenérů, popř. vedení klubu. Nejinak je tomu i po včerejšku, kdy přinášíme komentář Nikoly Gajovského. Jak tedy vidí zatím poslední vrchlabskou výhru?

" Hráli jsme bojovný zápas, až na druhý inkasovaný gól. Pár chyb jsme udělali, ale na druhou stranu jsme dobře využili chyby našich soupeřů. Jako tým jsme hráli dobře, i když samozřejmě, že jsou věci, které se vždy dají udělat lépe, nebo bychom je ještě mohli vypilovat."