HC Stadion Vrchlabí – Změny v realizačním týmu

Změny v realizačním týmu

05.01.2022
Daniela Udatná

K dnešnímu dni končí u našeho A-týmu dvojice hlavních trenérů Petr Hlaváč a Martin Koudelka.
Tým dočasně povedou asistenti Tomáš Jirků a Jan Starý.
Definitivní podoba realizačního týmu, který povede náš tým do konce sezóny, bude představena v nejbližší době.

Vyjádření vrchlabského sportovního manažera Jiřího Jakubce:
„Oběma klukům patří obrovské poděkovaní. Odvedli tu velký kus práce. Náš tým zatím není v žádné zásadní krizi, soutěž je rozehraná velmi dobře a i když je to velice vyrovnané, tak máme vše zcela ve svých rukou.
Tým pod vedením Petra Hlaváče a Martina Koudelky odehrál spoustu skvělých zápasů, bohužel v posledních utkáních přišel herní, a tomu i odpovídající výsledkový, útlum. Proto chceme udělat změnu a dát týmu další impuls a jasný signál, že jsme připraveni pro úspěch v této sezóně udělat vše.
Finální podobu realizačního týmu oznámíme v nejbližší době.“

Vyjádření pardubického sportovního manažera Dušana Salfického:
„I za HC DYNAMO PARDUBICE chci poděkovat Petru Hlaváčovi a Martinu Koudelkovi za odvedené služby.
V rámci naší spolupráce jsme společně zvažovali veškeré možnosti a varianty, jak tým před náročným závěrem základní části oživit. Proto dochází k této změně. Nový realizační tým bude mít naší plnou podporu.“