HC Stadion Vrchlabí – Za další výhrou do Vsetína? Další šance získat tři body
Preview k zápasu

Za další výhrou do Vsetína? Další šance získat tři body

Raina Tomanová

HC Stadion Vrchlabí v posledním zápase proti Jihlavě zažil první prohru. Po samostatných nájezdech padnul 1:2 a poprvé v sezoně tak okusil prohru, i když získal jeden bod. Tentokrát se Vrchlabí vydává do Vsetína, kde si může spravit chuť.

HC Stadion Vrchlabí se může aktuálně pochlubit čtvrtým místem v tabulce. První je Třebíč, která je po pěti zápasech na vrcholu a zvládla všechny zápasy. HC Stadionu se "daří" zápasy dostávat do prodloužení a následně i nájezdů. Dvakrát v nich byli úspěšnější, bohužel proti Jihlavě získali jen bod. Za plné tři body Vrchlabí zvítězilo v prvním kole proti Benátkám a také v zápase v Kadani.

Hráči ze Vsetína jsou v tabulce až na devátém místě a na kontě mají ze čtyř odehraných utkání pouze dvě výhry. Obě získali na domácím ledě, nejdřív se jim podařilo porazit Kadaň, a to vysoko 7:3 a poradili si také s hráči Poruby, kteří nedokázali vstřelit ani gól, zatímco Vsetín jich dal šest. Rozhodně má proti Vrchlabí šanci.

Zápas se odehraje na ledě Vsetína ve středu 29. září již od 17:30.