HC Stadion Vrchlabí – Výsledkový servis mládeže – 13. týden 2023
Mládež

Výsledkový servis mládeže – 13. týden 2023

Lucie Horčičková

Přinášíme Vám výsledkový servis mládeže za 13. týden (27.03. - 02.04.2023).

Turnaje

3. třída – Krakonošův pohár 01.04.2023

Komentář hlavního trenéra Reného Macha:
V sobotu 1.4. jsme pořádali posední turnaj sezóny ročníku 2014. Turnaje se zúčastnilo celkem šest týmů – HC Stadion Vrchlabí A, HC Stadion Vrchlabí B, HC Slavia Praha, HC Nová Paka, HC Frýdlant, HC Vansdorf. Turnaj byl formátem každý s každým, takže naši hokejisté odehráli velice náročný turnaj, který zvládli a odmakali do poslední sirény. Tímto bych chtěl ještě jednou všem poděkovat. Organizátorům za spolupráci, rodičům za občerstvení a podporu při zápasech a v neposlední řadě všem hráčům za předvedené výkony. Myslím si, že tento turnaj byl skvělou tečkou z velice podařenou sezónou.

Konečné pořadí:
1. místo HC Slavia Praha
2. místo HC Nová Paka
3. místo HC Stadion Vrchlabí B
4. místo HC Frýdlant
5. místo HC Vansdorf
6. místo HC Stadion Vrchlabí A

Přípravka – Turnaj ročníku 2015 a mladších – Benátky nad Jizerou (01.04.2023)

Komentář vedoucí mužstva Ivety Chrtkové:
V sobotu 1.4. odehrála naše nejmladší kategorie turnaj v Benátkách nad Jizerou, kterého se zúčastnilo celkem pět týmů – HC Benátky n. J., HC Turnov, HC Černošice, HC Jablonec n. N. a náš tým HC Stadion Vrchlabí. Všichni naši hráči odehráli skvěle odmakané zápasy, což jim přineslo krásné druhé místo a stříbrnou medaili.