HC Stadion Vrchlabí – Vrchlabí zavítá do Šumperka

Vrchlabí zavítá do Šumperka

21.08.2019
Raina Tomanová

Ve čtvrtek Vrchlabí zajíždí do Šumperka, kde se představí proti domácím Drakům. Ti mají za sebou již několik přátelských utkání - čtyři zápasy odehráli v rámci Poháru RT Torax.

Draci Šumperk začali přípravu na ledě již 6. srpna. Od té doby sehráli šest zápasů, vítězné ale byly pouze dva. V soutěži o Pohár RT Torax zvítězili nad Debrecínem 5:3 a stejným výsledkem skončil i zápas proti HK Martin. Poslední zápas odehráli Draci v Havlíčkově Brodě, odkud odjížděli s prohrou 3:6.

Vrchlabí má na kontě poloviční počet odehraných zápasů. Nejdříve HC Stadion padl proti soupeři z asijské ligy PSK Sakhalin 4:8, následovala prohra v Nové Pace, která zvítězila v prodloužení 4:3. Proti Jablonci v pondělním zápase se ale vrchlabským dařilo a odjížděli s výhrou 4:1.

Zápas se odehraje ve čtvrtek 22. srpna od 18. hodin v Šumperku.