HC Stadion Vrchlabí – Vrchlabí zajíždí do Mostu
Preview k zápasu

Vrchlabí zajíždí do Mostu

Raina Tomanová

Mostečtí Lvi na svém ledě ve středu přivítají krkonošský HC Stadion. Oba týmy se potkají poprvé, Most je v tabulce na třetím místě s šesti body, Vrchlabí má na něj náskok dvou bodů.

Vrchlabí v posledním odehraném zápase zvítězilo nad Novou Pakou před domácím publikem vysoko 5:1 a získalo tři body do tabulky. Ve Dvoře Králové HC Stadion také dokázal zvítězit poměrem 3:1. V prvním letošním zápase proti Bílině se vrchlabskému týmu podařilo zvítězit až v prodloužení 6:5. Dokáže Vrchlabí vyhrát čtvrtý zápas v řadě?

V letošní sezoně dokázal Most porazit Jablonec nad Nisou vysoko 10:3. V Trutnově se jim ale nedařilo a na jeho ledě prohráli Lvi 1:5. Proti Buldokům z Řisut už ale byli znovu v plné síle a před domácími diváky zvítězili 11:0. Za tři utkání tak mají skóre 22:8.

Zápas se odehraje v Mostě ve středu 25. září od 18. hodin.