HC Stadion Vrchlabí – Vrchlabí si zajede do Sokolova
Preview k zápasu

Vrchlabí si zajede do Sokolova

Raina Tomanová

Dalším soupeřem pro krkonošský celek bude HC Baník Sokolov. Vrchlabí díky vítězství nad první Třebíčí poskočilo na páté místo, zatímco Sokolov je na deváté pozici. Mezi soupeři jsou ale pouze dva body.

HC Stadion v sobotu překvapil svého soupeře, kterým byla Třebíč. Dosud neporažený tým odjížděl z Vrchlabí s porážkou 2:4, ale první místo si stejně udržel. Pro Vrchlabí to ale byla skvělá vzpruha, s bojovnou náladu se vydají i do Sokolova. Vypadá to, že znovu našli sílu a soupeře zvládnou porazit. Kromě Třebíče se jim dařilo také na Slavii, kterou horalové přehráli 3:2. Na kontě ale mají také čtyři prohry, nedařilo se jim proti Jihlavě, Vsetínu, Přerovu a Litoměřícím.

HC Baník Sokolov má na kontě ještě o dvě prohry více. V posledních šesti zápasech dokázal tři body vybojovat pouze dvakrát, a to proti Kadani a Porubě. Proti Přerovu skóroval jen dvakrát, zatímco soupeř vstřelil čtyři branky. Spraví si Baník chuť na domácím ledě proti papírově silnějšímu soupeři?

Zápas se odehraje v Sokolově ve středu 20. října od 18:00.