HC Stadion Vrchlabí – Vrchlabí se vydá do nedalekého Dvora Králové

Vrchlabí se vydá do nedalekého Dvora Králové

17.09.2019

Třetím kolem pokračuje letošní sezóna 2. ligy. Vrchlabí se tentokrát předvede na ledě Dvora Králové, který má za sebou již dvě mistrovská utkání. Vrchlabí mělo první kolo volno a první zápas odehráli vrchlabští v sobotu.

HC Stadion si v prvním kole nové sezóny odpočinul a v sobotu se na domácím ledě předvedl proti Bílině. V první třetině viděli diváci pouze jedinou branku, a to do vrchlabské sítě. Ve druhé už padlo branek šest, po třech na každé straně. Třetí část vyhráli domácí a zápas dospěl až do prodloužení, ve kterém uspěli domácí a dva body udrželi doma.

HC Rodos má za sebou jednu výhru a jednu prohru. V prvním kole zvítězil na domácím ledě nad Řisuty vysoko 7:2. V dalším prohrál na ledě Děčína 4:6. Na kontě má tedy tři body a náskok před HC Stadionem.

Zápas se odehraje ve středu 18. září od 18. hodin na zimním stadionu ve Dvoře Králové. Dvůr je za humny, přijeďte podpořit vrchlabský tým!