HC Stadion Vrchlabí – Vrchlabí přivítá na svém ledě Řisuty
Preview k zápasu

Vrchlabí přivítá na svém ledě Řisuty

Raina Tomanová

K dalšímu utkání nastupuje HC Stadion proti týmu z Řisut. Hosté jsou ve své skupině Sever na šestém místě v tabulce, na kontě mají 38 bodů. To Vrchlabí jede opět na vítězné vlně, se 73 body je na prvním místě v tabulce a má jistotu play-off.

Poslední odehrané utkání nad Bílinou Řisuty vyhrály poměrem 4:3. Proti Trutnovu padly až v prodloužení. Také proti Letňanům Řisuty skórovaly a zvítězily 4:1. Nedařilo se jim však proti Sokolovu (1:4) ani proti Dvoru Králové, který tento tým porazil 6:2. Podaří se Řisutům vrchlabské hráče překvapit?

Vrchlabský tým je už nějakou dobu na vrcholu tabulky. V posledním odehraném zápase porazil druhý Jablonec a upevnil si tak svoji pozici. Také proti Sokolovu dokázal Stadion zvítězit, i když jen těsným výsledkem 1:0. Z posledních dvanácti odehraných utkání Vrchlabí nebralo body pouze v zápase proti Nymburku, odkud Stadion odjel s porážkou 2:3. Dokáže vrchlabský tým zvítězit ve třetím zápase za sebou?

Utkání se odehraje tuto sobotu 9. 2. 2019 na vrchlabském zimním stadionu od 18 hodin.