HC Stadion Vrchlabí – Vrchlabí odehraje druhý lednový zápas proti Mostu

Vrchlabí odehraje druhý lednový zápas proti Mostu

06.01.2023

Vrchlabí vstoupilo do nového roku výhrou nad Děčínem, na kterou může v sobotním utkání navázat. Proti Mostu mají sice vrchlabští hráči vyrovnanou bilanci, to se ale po sobotním zápase změní. HC Stadion si může v tabulce bodově polepšit.
Partnerem tohoto utkání je ONLINESHOP.CZ

MOSTEČTÍ LVI jsou v tabulce na osmém místě, na kontě mají 44 bodů. Naposledy hrál Most proti Příbrami, kterou porazil o dvě branky 5:3. Také v dalším venkovním zápase zvítězil, znovu dali LVI pět branek. Proti Hronovu vstřelili dokonce 11 gólů, zatímco soupeř pouze jeden. Proti Písku padl Most až v prodloužení, na Ústí ale nestačil už v základní hrací době a prohrál 1:5.

Poslední zápasy
Příbram – MOSTEČTÍ LVI 3:5
Děčín – MOSTEČTÍ LVI 2:5
MOSTEČTÍ LVI – Hronov 11:1
Písek – MOSTEČTÍ LVI 5:4 pp.
Ústí n. L. – MOSTEČTÍ LVI 5:1

HC Stadion Vrchlabí si ve středečním zápase zajistil tři body proti Medvědům z Děčína, které porazil 5:1. Aktuálně ho tak najdete na 6. místě s 51 body. I v dalších utkáních se mu dařilo, Vrchlabí porazilo Příbram, Klatovy, padlo až na ledě Písku, ze kterého odjel z prohrou 2:4. Celkově se ale týmu daří a protože jsou před námi už jen tři zápasy základní části, bude dobré skončit na nejlepším místě.

Roman Krinwald 1.80 prů. na záp.
MOSTEČTÍ LVI: Lukáš Hosnedl 3.81 prů. na záp.
Adam Kubík 6.14 prů. na záp.

Zápas se odehraje v sobotu 7. ledna od 18:00, přijďte si zpříjemnit víkendový čas a podpořit vrchlabský tým!

Během druhé přestávky proběhne soutěž "HOĎ PUKEM NA STŘED", ve které můžete soutěžit o ceny od partnera utkání, kterým je ONLINESHOP.CZ

Soutěžní puk si můžete koupit při příchodu na ZS za 20 Kč.

K tomuto utkání jsme si pro vás připravili oblíbenou TIPOVACÍ SOUTĚŽ, ve které si také můžete zasoutěžit o ceny od partnera utkání také.
• Na diskusním fóru, nebo Facebooku, můžete tipovat střelce prvního gólu a stav utkání po základní hrací době do soboty 7.1.2023 do 18:00.