HC Stadion Vrchlabí – V dalším zápase se Vrchlabí utká s ostravskou Porubou

V dalším zápase se Vrchlabí utká s ostravskou Porubou

26.09.2020
Raina Tomanová

HC Stadion má za sebou první ostrý zápas v letošní sezóně, a to proti pražské Slavii. Z jejího ledu odjel s jedním bodem, když prohrál po samostatných nájezdech 3:4. Jeho dalším soupeřem bude HC RT TORAX Poruba. Ostravský klub má za sebou již pět utkání v Chance lize a aktuálně je na prvním místě v tabulce.
K tomuto prvnímu domácímu utkání jsme si pro Vás připravili rovnou DVĚ TIPOVACÍ SOUTĚŽE, ve kterých můžete soutěžit o balíčky od partnera utkání, kterým je HAVEX - auto. V jedné budete tipovat střelce prvního domácího gólu a ve druhé výsledek utkání po základní části. Tipovat můžete na našem Facebooku nebo Instagramu do pondělí 28.9.2020 do 18:00 hodin.

Poruba rozjela sezónu zápasem proti Benátkám nad Jizerou. Před domácími diváky zvítězila 3:1. Na ledě Ústí nad Labem ale prohrála Ostrava v samostatných nájezdech 3:4. Chuť si spravila v zápase proti Kadani, které nastřílela celkem 11 branek, zatímco soupeř zvládl pouze jednu branku. Proti Sokolovu dokázala Poruba také zvítězil a vítězně vyšla také z utkání proti Šumperku, který na domácím ledě porazila 4:1. V čele tabulky se tak usadila s 11 body.

Oproti Porubě má HC Stadion Vrchlabí na kontě pouze jeden zápas, navíc odjel ze Slavie pouze s jedním bodem. V úvodu utkání sice hosté dokázali vstřelit branku, ale Slavia ztrátu dotáhla. Nakonec zápas dospěl do prodloužení a poté do samostatných nájezdů, ve kterých ale Stadion neskóroval.

Zápas se odehraje na vrchlabském zimním stadionu v pondělí 28. září od 18. hodin.

Připomínáme, že zimní stadion je i nadále rozdělen do dvou sektorů, stejně jako při přátelských utkáních, a každý návštěvník musí mít své místo k sezení.

Majitelé permanentních vstupenek mají možnost rezervovat si místo na toto utkání online.
Zde je proklik přímo na „nákup“ místenek pro permanentkáře: hcvrchlabi.enigoo.cz/online/#/permanentky/partner

Online prodej vstupenek:

Více informací zde:

!!!Vstup na stadion pouze s ROUŠKOU!!!
Klubovou roušku si můžete zakoupit na našem fanshopu za 149,-, který je během utkání umístěn před vchodem na zimní stadion.

Sekrory:
Vstup do sektoru A (tribuna domácí, tribuna hosté, tribuna u baru Hendrych) přes hlavní pokladnu, k dispozici bar Hendrych a stánek Krakonoš
Vstup do sektoru B (hlavní tribuna, sedačky) z ulice Hálkova + Fügnerova, k dispozici stánek Radegast (udírna)