HC Stadion Vrchlabí – Ukončí Stadion sérii na soupeřově ledě?

Ukončí Stadion sérii na soupeřově ledě?

08.03.2018

Další utkání mezi HC Stadionem Vrchlabí a Kobrou Praha se odehraje v páteční večer na pražském zimním stadionu. Vrchlabí pojede do Prahy ukončit sérii, ve které vede 2:1 na zápasy. Stejně jako Stadionu se i Kobře daří na domácím ledě, takže to hosté budou mít těžké.

První utkání této série vyhrál HC Stadion na svém ledě vysokým rozdílem 8:2. O vítězi rozhodla hlavně třetí třetina, ve které Vrchlabí vstřelilo čtyři branky. Do Prahy tak krkonošští hokejisté odjeli s dobrou náladou. Druhý zápas ale na svém ledě ovládla Kobra Praha. Svému soupeři nasázela ve druhé i třetí třetině po třech brankách a Stadion odjížděl s výpraskem 2:7. Středeční zápas se opět odehrál na vrchlabském ledě. A znovu se vedlo domácímu týmu, po první třetině vedlo Vrchlabí 2:1. Ve druhé části se ani jednomu z hráčů nepodařilo vstřelit branku, třetí třetina přinesla rozzuzlení v podobě čtyř branek v pražské síti a vítězství Vrchlabí. Stadion tak může ukončit sérii již v pátek od 18.hodin na ledě Kobry Praha.