HC Stadion Vrchlabí – Středeční utkání bude v duchu dobročinnosti
Preview k zápasu

Středeční utkání bude v duchu dobročinnosti

Filip Vedral

Na vrchlabském ledě se představí druhá Příbram.
Stadion má Příbrami co vracet. Baník totiž vyhrál první vzájemný zápas 5:0. Dokáže Vrchlabí vyrovnat vzájemnou bilanci?

HC Baník Příbram si v letošní sezóně vede na výbornou. Příbram je na druhém místě a s 65 body má zajištěný postup do části vítězů. Po skvělém začátku se Baník dlouho držel na prvním místě, ale kvůli pár nepovedeným zápasům se propadl na druhé místo za Letňany, na které ztrácí 6 bodů. V posledních kolech se utkal s celky ze spodní části tabulky. Příbram nečekaně ztratila body doma s Chebem po prohře 3:4 a hned následující kolo prohrála v Benátkách 7:5. Poté přišly dvě povinné výhry nad Řisuty a Klatovy.

Poslední zápasy
Příbram – Řisuty 7:4
Klatovy – Příbram 1:5
Benátky – Příbram 7:5
Příbram – Cheb 3:4
Příbram – Letňany 5:4pp.

HC Stadion Vrchlabí je blízko postupu. Udržuje se na 6.místě tabulky s 45 body a 4 bodovým náskokem na Kobru Praha. Na devátý Most mají vrchlabští hráči náskok 7 bodů. Stadion to má v poslední době jak na houpačce. Po jednoznačné výhře v Jablonci 2:8 přišla nečekaná prohra v Písku 4:2. Naštěstí jsem si v Klatovech došli pro výhru 3:1 a vrátili se do své komfortní zóny.

Poslední zápasy
Klatovy – Vrchlabí 1:3
Písek – Vrchlabí 4:2
Jablonec – Vrchlabí 2:8
Vrchlabí – Tábor 3:4 pp.
Vrchlabí – Hronov 6:5

Vzájemné zápasy
2022 Příbram – Vrchlabí 5:0

Kanadské bodování Vrchlabí
1. David Chalupa 13+19
2. Ondřej Chrtek 9+23
3. Patrik Urban 6+22

Kanadské bodování Příbram
1. Petr Eret 20+28
2. Petr Kafka 19+28
3. Josef Hasman 20+20

Neproduktivnější obránci
Vrchlabí: Tomáš Perička 4+9
Příbram: Josef Saňa 1+29

Statistiky brankářů
Vrchlabí: Denis Vacek 3.14 prů. na záp.
Roman Krinwald 1.80 prů. na záp.
Příbram: Dominik Šorf 2.48 prů. na záp. Petr Jiroušek 2.35 prů. na záp.

Tento zápas bude doprovázet naše každoroční vánoční tradice – „Vánoční dobročinná tombola“, kterou můžete zakoupit od dětí na zimním stadionu za 50 Kč. Všechny lístky jsou výherní a výtěžek z tomboly bude věnovaný na sbírku pro Adámka, jedenáctiletého hráče našeho klubu, který v srpnu musel nastoupit do svého nejtěžšího zápasu - bojuje s akutní lymfoidní leukémií.Celý Adámkův příběh a oficiální sbírku, kterou můžete podpořit i Vy, najdete ZDE

Na ledě uvidíte před zápasem maskota celé akce – žabáka Dobráčka, který po nástupu obou týmu zastoupí Adámka a přebere hokejové dresy Michaela Frolíka, Jaromíra Jágra a dres HC Vrchlabí.

Z organizačních důvodů bude rozbruslení již v 17:10, slavnostní předávání dresů proběhne zhruba v 17:55.

K tomuto utkání jsme si pro vás připravili oblíbenou TIPOVACÍ SOUTĚŽ, ve které si také můžete zasoutěžit o balíček od partnerů Havex-auto a Pivovar Hendrych.
• Na diskusním fóru, nebo Facebooku, můžete tipovat střelce prvního gólu a stav utkání po základní hrací době do středy 21.12.2022 do 18:00.
• Začátkem příštího týdne budou vylosováni dva výherci (jeden, který správně tipne střelce prvního gólu a jeden, který trefí výsledek utkání po základní hrací době).

On-line prodej vstupenek ZDE

Do tomboly se nám, díky partnerům a příznivcům, podařilo shromáždit více než tisíc cen.
Tímto všem moc děkujeme!