HC Stadion Vrchlabí – Šesté střetnutí na ledě Kolína

Šesté střetnutí na ledě Kolína

06.03.2017

K šestému zápasu prvního kola play-off zajíždí Vrchlabí do Kolína. Tam se pokusí o ukončení celé série. V posledním odehraném utkání zvítězil HC Stadion před domácími diváky 4:3, když sedm vteřin před koncem rozhodl o výhře Šťastný.

První zápas proběhl na vrchlabském ledě v sobotu 25. února. V něm zvítězil hostující Kolín těsným výsledkem 3:2. Další utkání na ledě v Kolíně vyhráli také hosté a do Vrchlabí se Kozlové vraceli za nerozhodnutého stavu 1:1. Po tomto zápase bylo Vrchlabí ve vedení, kdy zvítězilo 4:2. Stejným výsledkem skončil i čtvrtý zápas, ale tentokrát zvítězili Kozlové.

Páté utkání se odehrálo v neděli a HC Stadion hostil Kolín. Po první třetině, kterou vyhráli Kozlové, domácí zabrali a dostali se do vedení. To ale ztratili ve třetí části, kdy v 56. minutě skóroval kolínský Panna. Ještě 10 vteřin před koncem třetí třetiny to vypadalo, že zápas půjde do prodloužení. K puku se však dostal vrchlabský Šťastný a v čase 59:53 rozhodl o vítězi.

Šestý zápas série se odehraje na kolínském ledě v úterý 7. března od 18:07. Jako vždy se očekává vyrovnaný souboj, velká podpora fanoušků obou týmů. A ti vrchlabští doufají, že tento zápas bude s Kolínem poslední! ;-)