HC Stadion Vrchlabí – Poslední derby základní části
Preview k zápasu

Poslední derby základní části

Lucie Horčičková

Ve středu 26. února 2020 odehraje HC Stadion Vrchlabí své poslední derby základní části, a to proti rivalovi z Trutnova. Tyto týmy spolu sehrály již čtyři vzájemná utkání - tři dopadla ve prospěch HC Stadionu a jedno ve prospěch Trutnova.
V prvním zápase prohrál HC Stadion na trutnovském ledě 1:2, poté se týmy setkaly na ledě ve Vrchlabí, kde vyhráli domácí 5:0. 11. prosince 2019 následovalo utkání v Trutnově, odkud si HC Stadion odvezl výhru 9:1 a poslední utkání vyhrál opět Stadion na domácím ledě 7:0.
Poslední vzájemné utkání sehrají tyto celky již tuto středu 26. února 2020 na trutnovském zimním stadion od 18 hodin.

HC Stadion Vrchlabí získal z posledních třech odehraných utkání pouhé 3 body.
Po výhře 15:0 nad Bílinou následovalo utkání proti týmu HC Rodos Dvůr Králové nad Labem. Tomu se podařilo, na domácím ledě, porazit HC Stadion těsným poměrem 2:1. Poté se HC Stadion utkal s Novou Pakou, kterou porazil 5:1 a nakonec zajel do Mostu, odkud si odvezl prohru 2:3.
I přes tyto dvě prohry je HC Stadion stále na prvním místě tabulky s 97 body.

Středečním soupeřem, a zároveň domácím týmem, bude HC BAK Trutnov. Ten se nachází v tabulce na 6. místě s 47 body.
V posledních třech zápasech se Trutnovu příliš nedařilo. Nejprve se trutnovští hráči utkali, v rámci 39. kola, s jabloneckými Vlky, které porazili 4:2, ale poté následovaly dvě prohry.
Na domácím ledě sehrál Trutnov utkání s týmem HC Řisuty, které si odvezly z Trutnova výhru 4:3 a poté zajel Trutnov do Děčína, odkud odjel s prohrou 3:6.

Neváhejte a jeďte podpořit svůj tým do nedalekého Trutnova již tuto středu 26. února.