HC Stadion Vrchlabí – Pavel Kříž hlásí návrat

Pavel Kříž hlásí návrat

20.11.2009
Jan Pečeňák

Útočník, který několik sezón působil v našem mužstvu a před sezónou odešel do Ústí nad Labem, se na dva měsíce vrací do Vrchlabí. V severočeském týmu totiž nedostával v posledních zápasech tolik příležitostí. Naopak ve vrchlabském týmu je vítanou posilou a měl by pomoci k lepším výsledkům. Zbývá už jen dořešit administrativní záležitosti. V mužstvu došlo také k jednomu odchodu. Po vzájemného dohodě bylo ukončeno působení Rastislavu Konečnému. Tým navíc dostal od vedení klubu ultimátum.

V dresu Lvů nastoupil Kříž ke třinácti zápasům a připsal si tři body. Několik zápasů také odehrál za druholigový Most. Ve svém staronovém působišti by měl nastoupit již v sobotním zápase proti Havlíčkovu Brodu.

Z důvodů neuspokojivých výsledků může v týmu dojít k dalším změnám, především na trenérském postu." Vše záleží na počtu bodů, které tým získá v nadcházejících čtyřech zápasech. Podrobnější informace jsou již interní záležitostí klubu." Sdělil manažer klubu Aleš Kmoníček.