HC Stadion Vrchlabí – Na vrchlabský led přijede Hronov
Preview k zápasu

Na vrchlabský led přijede Hronov

Filip Vedral

HC Stadion Vrchlabí se po dvou výhrách znovu ukazuje v tom správném světle. HC Stadion vyzve ve středu celek ze spodku tabulky, kterým je Hronov. HC Stadion je aktuálně na šesté pozici, na kontě má 35 bodů a určitě bude chtít další body přidat.
Partnerem tohoto utkání je firma MERITOR.

HC Wikov Hronov se nachází na samotném chvostu tabulky II. ligy. Na kontě má pouhých 10 bodů. V posledním zápase potrápili na domácím ledě tým z Klatov, ale nakonec si hosté odvezli všechny 3 body. Hronov bral body naposledy na začátku listopadu v Řisutech za výhru 4:8.

Poslední zápasy
Hronov – Klatovy 2:4
Ústí n.L. – Hronov 7:2
Cheb – Hronov 4:2
Hronov – Benátky 3:8
Příbram – Hronov 10:4

HC Stadion Vrchlabí se pomalu, ale jistě oklepává z nepříjemné série proher. Po prohrách s Kobru Praha, Letňany, Chomutovem nebo Benátkami se Stadion vrací zpátky na vítěznou vlnu. I díky dvěma sedmigólovým výhrami nad Buldoky z Řisut a Chebem se Vrchlabí vrací do boje o přední příčky tabulky. Doufejme, že bude vítězná šňůra pokračovat a Stadion si připíše další 3 body.

Poslední zápasy
Vrchlabí – Cheb 7:2
Řisuty – Vrchlabí 3:7
Kobra Praha – Vrchlabí 3:1
Vrchlabí – Letňany 1:3
Chomutov – Vrchlabí 4:3

Vzájemné zápasy
2022 Hronov – Vrchlabí 1:9
2022 Vrchlabí – Hronov 7:2 (příprava)
2022 Hronov – Vrchlabí 3:4 (příprava)

Kanadské bodování Vrchlabí
1. David Chalupa 12+14
2. Ondřej Chrtek 7+17
3. Patrik Urban 6+15

Kanadské bodování Cheb
1. Norair Hovsepjan 8+7
2. Arslan Akhmetianov 10+4
3. David Putz 7+7

Neproduktivnější obránci
Vrchlabí: Tomáš Perička 3+8
Hronov: Norair Hovsepjan 8+7

Statistiky brankářů
Vrchlabí: Denis Vacek 3.13 prů. na záp.
Roman Krinwald 1.80 prů. na záp.
Hronov: Jakub Tichý 5.45 prů. na záp.
Kryštof Ševců 5.24 prů. na záp.

Zápas se odehraje ve středu 30. listopadu od 18. hodin na vrchlabském zimním stadionu.

K tomuto utkání jsme si pro vás připravili oblíbenou TIPOVACÍ SOUTĚŽ, ve které si také můžete zasoutěžit o ceny od partnera utkání, kterým je firma MERITOR.
• Na diskusním fóru, nebo Facebooku, můžete tipovat střelce prvního gólu a stav utkání po základní hrací době do středy 30.11.2022 do 18:00.
• Začátkem příštího týdne budou vylosováni dva výherci (jeden, který správně tipne střelce prvního gólu a jeden, který trefí výsledek utkání po základní hrací době).

On-line prodej vstupenek ZDE