HC Stadion Vrchlabí – Na domácí led přijede k dalšímu přípravnému zápasu Šumperk

Na domácí led přijede k dalšímu přípravnému zápasu Šumperk

19.08.2020
Vendula Sahánková

Čtvrtý přípravný zápas se uskuteční na domácí půdě proti DRACI PARS ŠUMPERK, s kterými již HC Stadion Vrchlabí jeden přípravný zápas odehrál a vyhrál na šumperském ledě 7:2.

V prvním společném zápase obou týmů bylo k vidění hodně akcí, které končily brankami i vyloučeními. Hned začátek zápasu znamenal první vyloučení pro domácí celek, následovalo vyloučení z vrchlabského týmu. První branku vstřelil Michal Pochobradský v přesilové hře hostů. Další branka byla z akce, kde Lukáš Vacín nahodil puk na branku, ale do vlastní branky jej srazil David Chalupa. Třetí gól padl v necelé polovině zápasu, kdy si vedení zpět vzal vrchlabský celek rukou Jiřího Hozáka a o dvě minuty vedení potvrdil Filip Moník. Domácí celek se pokusil v poslední třetině snížit stav, když se v 54. minutě trefil za Štěpánkova záda Jan Milfait. Další čtyři branky utkání padly z rukou vrchlabských hráčů a to jmenovitě Jána Niko, druhou branku vstřelil Filip Moník, v 58. minutě se prosadil Pavel Mrňa a v 60. Patrik Urban.

Vrchlabský celek má za sebou tři přípravná utkání a všechny tři vítězná. V prvním a třetím zápase zvítězil proti HC Benátky nad Jizerou.

Šumperský celek absolvoval také tři přípravná utkání. První proti AZ Heimstaden Havířov, odkud domů přivezli prohru 4:3, druhý proti Vrchlabí a třetí proti HC Slezan Opava, kde na domácí půdě potěšili fanoušky výhrou 5:2.

Tento přípravný zápas se odehraje 20. srpna od 18 hodin na domácím ledě, kde se na vás budeme těšit a pokud nebudete moci dorazit, těšíme se na vás u online přenosu, kterým vás provede Jan Přikryl.