HC Stadion Vrchlabí – Makáme na koncovce, shodují se hráči
Rozhovory

Makáme na koncovce, shodují se hráči

20.08.2010
Jana Poskerová

Nováček první ligy HC Stadion Litoměřice sehrál na ledě Vrchlabí kvalitní utkání. Původně mělo jít o druhý vzájemný zápas, ale po problémech s vodou na stadionu v Litoměřicích, se celky setkaly na ledě poprvé. Vrchlabští přivítali jim dobře známé tváře Kříže, Horčičky a Přeučila. Právě Petr Přeučil jako první otevřel skóre a dlouho to vypadalo, že jeho gól bude jediným v utkání.

"Pro nás to byl další připravný zápas a úplně jsme nezvládli vyloučení. Na přátelské utkání jich bylo hodně. Odvedli jsme dobrou práci a uvidíme, co nás bude čekat v lize," hodnotí velmi stručně skončený zápas Petr Přeučil.

Jakub Sajdl(foto v úvodu) se střelecky prosadil ve třetí třetině: "Do první třetiny jsme nenastoupili zrovna dobře, ale pak jsme si v šatně řekli, jak to má vypadat. Ve druhé a třetí třetině už jsme hráli dobře a prostě tam ten puk spadl. Koncovku trénujeme."

Štefan Rusnák, který obrátil stav utkání ve prospěch domácích, sebekriticky dodává: "Nejde nám, nebo aspoň mě určitě, proměňovat šance. Měl jsem minimálně tři tutovky, ale nakonec jsem dal jenom jeden gól, na který mi krásně nahrál Filip. I on slibuje, že koncovku mužstvo zlepší.