HC Stadion Vrchlabí – Lukáš Radil v dresu Vrchlabí

Lukáš Radil v dresu Vrchlabí

08.02.2011
Jana Poskerová

Historie se opakuje, v loňské sezóně rozhodl o postupu do předkola play-off Ladislav Gengel brankou v čase 59:45. Berounu tak zůstaly oči pro pláč. Ve včerejším zápase to zase byl Kousal, který způsobil deset vteřin před koncem zármutek v řadách litoměřických hokejistů.

A co si o zápase myslí Lukáš Radil? „Na hře Litoměřic bylo znát, že hrají o to, aby nespadly do baráže. Jejich hra byla agresivní, my jsme měli dobrý začátek, ale pak jsme nějak polevili. Naštěstí jsme v základní hrací době vyrovnali," komentuje Lukáš Radil průběh včerejšího utkání.

Utkání se dohrávalo za málo obvyklého stavu a to ve třech na obou stranách: "Hra tři na tři – to se normálně v zápasech nestává, to je tak jednou v deseti zápasech."

K dalším zápasům zajíždí celek Vrchlabí do Berouna: "Teď na nás čeká Beroun, já osobně jsem proti nim nehrál, ale co tak vím, je to jedna z dobrých šancí, jak dále postoupit," odhaduje dalšího soupeře Radil.