HC Stadion Vrchlabí – Ke třetímu utkání přijedou Draci ze Šumperka
Preview k zápasu

Ke třetímu utkání přijedou Draci ze Šumperka

Raina Tomanová

Vrchlabí na svém ledě v sobotu přivítá Draky ze Šumperka. Po dvou odehraných mistrovských utkání má HC Stadion na kontě 5 bodů. O jeden bohužel přišel kvůli samostatným nájezdům, které rozhodovaly zápas v Kolíně.

Také soupeř ze Šumperka má na kontě tříbodovou výhru, kterou získal na domácím ledě proti Přerovu. A dva body urval v prvním mistrovském utkání, kdy se venku představil proti Porubě Ostrava. Ani jeden zápas nepřinesl mnoho gólů, i tak to ale Drakům na vítězství stačilo. Poradím si soupeř s domácím celkem, který je rozhodně při chuti?

Vrchlabí v prvním utkání proti Benátkám stačily pouze dvě branky na výhru. Vrchlabský golman navíc nepustil ani gól a připsal si první nulu v sezoně. V dalším zápase už padlo gólů mnohem více. Vrchlabí se sice proti Kolínu dostalo několikrát do vedení, bohužel ale Kozlové zvládli vyrovnat a rozhodnout o vítězi musely až nájezdy. V nich byl úspěšný pouze vrchlabský Zeman, a diváci si museli na gól počkat až do sedmé série.

Třetí zápas Chance ligy se odehraje v sobotu 18. září od 17.hodin.