HC Stadion Vrchlabí – Gengel z kola ven

Gengel z kola ven

16.12.2010
Jana Poskerová

K dni 16.12.2010 bylo v týmu HC Vrchlabí ukončeno působení útočníku Ladislavu Gengelovi. Jak řekl vrchlabský manažar, jednalo se o výkonnostní a disciplinární důvody. Gengelovi se v letošní hokejové sezóně nedaří. Nejprve odešel do extraligového Kladna, tam se ovšem neprosadil a posléze se po odchodu Františka Bakrlíka vrátil do Vrchlabí.

Gengel začal vrchlabský dres oblékat v sezóně 2007/2008 a strávil v něm tři roky. V minulé sezóně dokonce převzal kapitánské "C". I když měl podepsanou smlouvu, kluby Vrchlabí a Kladna se dohodly a Gengel měl nastupovat za Kladno. Tam ovšem jeho angažmá nedopadlo vůbec dobře a Gengel se koncem října vrátil zpět do Vrchlabí.

S číslem 11 odehrál 11 zápasů, v nichž ani jednou neskóroval a nepřipsal si ani asistenci. Za to na trestné lavici strávil dvě třetiny, tedy 40 minut.

Klub se rozhodl jeho působení ukončit.