HC Stadion Vrchlabí – Do Vrchlabí zavítají HC Řisuty

Do Vrchlabí zavítají HC Řisuty

12.10.2017

V dalším utkání sezony se proti sobě postaví HC Stadion a Buldoci z Řisut. Řisuty jsou aktuálně na posledním místě v tabulce, ačkoliv v posledním zápase zvítězily nad Kobrou Praha. Vrchlabští obsadili 4. místo po prohraném zápase s Děčínem.

Buldoci mají za sebou osm utkání, z nichž pouze proti Dvoru Králové se jim podařilo urvat 3 body. Ostatní zápasy se jim nepodařilo vyhrát a prohráli s Děčínem, Bílinou nebo Baníkem Sokolov. Další dva body získali v bitvě proti Kobře Praha, kdy vyhráli až na nájezdy.

HC Stadion má za sebou dva nepovedené zápasy. Prvním bylo derby proti Trutnovu, kdy Vrchlabí padlo v prodloužení 3:4. Dalším neúspěšným zápasem bylo utkání proti Děčínu, v němž Stadion nestačil hlavně ve třetí třetině. Body ale nasbírali v prvních šesti zápasech, což jim aktuálně zajistilo 4. místo v tabulce.

Získá Vrchlabí po dvou utkání další tři body nebo Buldoci překvapí a odlepí se ode dna tabulky? Zápas se odehraje na Vrchlabském zimním stadionu od 18. hodin.

Jiří Jakubec k zítřejšímu zápasu:

Před zítřejším zápasem uctíme minutou ticha památku na Ádu Klepše. Byl to výbornej chlap a ani se nechce věřit, že už se s ním na zimáku člověk nikdy nepotká.
Zítra hostíme nevyzpytatelné Řisuty a po 2 prohrách chceme bodovat. K výhře budeme potřebovat 100% nasazení a zlepšení v herní disciplíně.
K sestavě: U golmanů je jasno. G - Jelínek, Abrahám
Definitivní složení obrany budeme vědět až zítra. Konečně už může nastoupit Honza Niko, kterému vypršel trest. Určitě ale nebude Tomáš Jirků, který se zítra zúčastní finále soutěže Díky, trenére. Jedná se o velice prestižní projekt, kam bylo nominováno více než 1000 trenérů z celé České republiky ze všech možných sportů. Tomáše nominovali rodiče od našich mladých nadějí a on se dostal do finálové desítky. Budeme mu držet pěsti. Další otazníky visí nad Štěpánem Havránkem - lehčí zranění, Tomášem Tržickým - povinnosti v Benátkách a Tadeášem Hejdou - povinnosti v HC Slávia Praha.
O - Abraham, Niko, Matějček, Pojkar, Chleborád, Tržický?, Hejda?, Havránek?
V útoku se žádné změny nechystají. Ú - Maďar, Filip, Šťastný - Oppelt, Šimoníček, Bláha - Miškovský, Urban, Pšurný - Krsek, Kerekanič, Mach

Zítra nás také čeká oblíbená soutěž HOD PUKEM NA STŘED!!!
V sobotu 14.10.2017 proběhne o 1.přestávce oblíbená soutěž hod puku na střed. Těšit se můžete na následující ceny: