HC Stadion Vrchlabí – Další zápas odehraje Vrchlabí na ledě jabloneckých Vlků

Další zápas odehraje Vrchlabí na ledě jabloneckých Vlků

18.09.2018
Vendula Sahánková

Následující zápas HC Stadionu Vrchlabí proti HC Vlci Jablonec můžete shlédnout na jabloneckém zimním stadionu již zítra od 18hod.

Letošní sezónu zahájil HC Stadion dvěmi výhrami a brankář Jakub Soukup čistým štítem. V prvním zápase proti SC Kolín skóroval Aleš Půlpán ve 36. minutě za vydatné asistence Tomáše Jirků a Patrika Urbana a vrchlabští si tak dovezli domů výhru 1:0. Ve druhém zápase proti NED Hockey Nymburk se vrchlabským dařilo ještě lépe, čtyři branky zajistili klidné spaní nejen hráčům a trenérovi. První dva góly si na účet připsal Štěpán Matějček, další pak Tomáš Půlpán a Aleš Půlpán.

Jablonecký tým má za sebou prozatím jen jeden zápas a to proti NED Hockey Nymburk. Tento zápas měl poměrně rychlý spád, již v deváté minutě padl první gól a to právě z dílny jabloneckého hráče Jakuba Mulače. Nymburk ale na odpověď nenechal dlouho čekat a o necelé čtyři minuty později dostal za Jelínkova záda puk nymburský Jan Stehlík. Ve druhé třetině padla pouze jedna branka a to rukou Michala Nevyhoštěného do branky domácího Nymburku. Další góly vstřelili za Vlky Roman Švík a za Nymburk Stanislav Eis. Zápas skončil výhrou jabloneckých.

Těšíme se vás při sledování zápasu v jablonecké aréně či u onlajnu.