HC Stadion Vrchlabí – Další kolo se odehraje ve Vrchlabí

Další kolo se odehraje ve Vrchlabí

10.12.2015

Před domácími diváky přivítá HC Stadion hosty z Nymburka. V odvetném utkání bude Vrchlabí potvrzovat svou pozici v tabulce a také první vítězství nad tímto soupeřem.

Nymburští hráči zavítají letos poprvé na vrchlabský led. Jsou aktuálně na 10. místě s 28 body. V posledním odehraném zápase Nymburk prohrál na vlastním ledě nad Kobrou Praha poměrem 1:4. Stejně tak nestačil na táborské Kohouty, kteří ho porazili 2:0. Tři body získal Nymburk v listopadovém klání na ledě Řisut, kde zvítězil 2:5. Předtím se mu dařilo také proti Děčínu a nejvíc branek vstřelil na domácím ledě proti Bílině, kterou porazil vysoko 11:1. Nymburk tak má možnost po dvou kolech opět bodovat – podaří se mu to proti HC Stadionu?

HC Stadion v posledním utkání nestačil na tým HC Řisuty a na jejich ledě podlehl v prodloužení 3:2, ačkoliv měl zápas perfektně rozehraný a do 58. minuty vedl. Domácí ale nabrali druhý den a zápas otočili ve svůj prospěch. Vrchlabí tak skončila série vítězných zápasů, předtím zvítězili nad Děčínem, Bílinou, kterou porazili na samostatné nájezdy a rivala z Trutnova. Nebýt prohry v Klatovech, kde HC Stadion padl 5:6 v prodloužení, jeho vítězná šnůra by trvala úctyhodných devět utkání. Stále se v tabulce drží na 4. místě a bodů má na kontě již 46. Zvítězí opět nad Nymburkem nebo si body odvezou hosté?

Zápas se odehraje v sobotu na vrchlabském stadionu od 17 hodin. Přijďte podpořit hráče HC Stadionu v dalším odvetném zápase!