HC Stadion Vrchlabí – Další derby: Vrchlabí jede do Jablonce

Další derby: Vrchlabí jede do Jablonce

08.11.2016
Jana Poskerová

Čtrnácté kolo II.ligy přinese opět velmi zajímavé utkání. Vrchlabští hráči zajíždějí ve středu do Jablonce nad Nisou, aby obhájili výsledek 4.kola.

Z prvního vzájemného zápasu, odehraném na ledě ve Vrchlabí, vyšli vítězně domácí hráči. Hosté se sice dostali do vedení, ale druhou třetinu ovládli domácí a vítězství už z hokejek nepustili.

Ve středu 9.11. však vrchlabské hráče čeká neoblíbené malé hřiště, kde se jim dlouhodobě na Vlky nedaří. Na druhou stranu však za sebou mají vítězné utkání proti Kobře, což na kousavé Vlky byla velmi dobrá a kvalitní příprava.

Vlci v posledním kole vyhráli v prodloužení v Děčíně a ještě předtím porazili Sokolov. V současné době jsou s dvaceti body na 4.místě tabulky.

Zápas začíná v 18:00 hodin, fanoušci, kteří nemohou jet, můžou jen doufat, že onlajn přenos zprostředkuje aspoň včasné změny stavu.