HC Stadion Vrchlabí – Čtvrté utkání čtvrtfinále odehrajeme na domácím ledě

Čtvrté utkání čtvrtfinále odehrajeme na domácím ledě

27.03.2023
Lucie Horčičková

Ve čtvrtém utkání čtvrtfinále play-off se postavím proti Letňanům opět na domácím ledě.
Utkání se odehraje v úterý 28. března od 18 hodin.
Partnerem tohoto utkání je HAVEX-auto s.r.o.

Třetí vzájemné utkání, které se odehrálo na letňanském ledě, skončilo výhrou domácích 6:1 a série je tak 2:1 pro Letňany.
I přes dobrý začátek vrchlabského celku se dostali do vedení domácí, kdy samostatný únik proměnil Dominik Arnošt. Domácí v závěru třetiny nejprve zvýšili na 2:0 Tomášem Kynčlem a následně ještě na 3:0 navýšil skóre Tomáš Labuzík. Druhá třetina přinesla vyrovnaný hokej, kde žádná z šancí na obou stranách nebyla využita. Na začátku třetí třetiny se vrchlabským podařilo snížit na 3:1 díky střele Tomáše Peričky. V čase 49:13 se domácím podařilo zvýšit skóre na 4:1, kdy odrazu od mantinelu využil Lukáš Vacín. Hosté zkusili dlouhou hru v powerplay, kde si vytvořili velký tlak, ale bohužel se jim nepodařila proměnit ani jedna z šancí. To domácí potrestali a do prázdné branky se trefil Vojtěch Kropáček. V závěru ještě domácí zvýšili na 6:1 brankou Jakuba Wojnara.