HC Stadion Vrchlabí – Po pauze nastoupí HC Stadion proti Řisutům

Po pauze nastoupí HC Stadion proti Řisutům

27.10.2023

Ve středu měl HC Stadion volno, a tak se po týdnu znovu postaví proti soupeři. Tentokrát to budou HC Řisuty, se kterými se vrchlabský celek dobře zná. Řisuty jsou aktuálně v tabulce na 13. místě, zatímco HC Stadion s dvanácti body okupuje místo deváté.

HC Stadion Vrchlabí měl před sobotním utkáním jedno kolo pauzu a na domácím ledě v posledním odehraném zápase porazil IHC Písek. Po dvou třetinách to bylo již o čtyři góly, nicméně Písek poslední třetinu nevzdal, dal vrchlabskému celku dvě branky a závěr utkání byl ještě zajímavý. Nakonec ale domácí zvítězili 5:2. Vrchlabí má na kontě celkem 12 bodů, na sobotního soupeře má pětibodový náskok.

Posledních 5 utkání HC Stadion Vrchlabí
9. kolo - HC Stadion Vrchlabí x HC Králové Písek 5:2 (3:0, 1:0, 1:2)
8. kolo - HC Děčín x HC Stadion Vrchlabí 4:1 (0:1, 3:0, 1:0)
7. kolo - Mostečtí Lvi x HC Stadion Vrchlabí 4:1 (1:0, 0:0, 3:1)
6. kolo - HC Stadion Vrchlabí - HC Letci Letňany 3:4 (0:2, 1:1, 2:1)
5. kolo - HC Stadion Vrchlabí x Cheb 11:0 (5:0, 3:0, 3:0)

Kanadské bodování HC Stadion Vrchlabí
1. Patrik Urban 7+6
2. Filip Moník 4+7
3. Tomáš Bláha 4+3
4. David Chalupa 3+4
5. Filip Krsek 2+5

HC Řisuty jsou v tabulce sice o kousek níže než vrchlabský klub, nicméně mají za sebou několik zajímavých zápasů. V tom posledním odehraném nestačily na Kohouty z Tábora, kteří je doma porazili vysoko 8:2. Nepovedl se ani zápas v Benátkách, kdy nevstřelily ani branku, zato soupeř jich nasypal rovnou šest. Naposledy si tříbodovou výhru Řisuty užily v šestém kole, kdy porazily Písek 5:4.