HC Stadion Vrchlabí – Série se vrací zpět do Letňan

Série se vrací zpět do Letňan

25.03.2023
Lucie Horčičková

Třetí utkání čtvrtfinále odehrajeme opět na ledě soupeře v Letňanech. Utkání se odehraje v neděli 26. března již od 14:30.
Supras vypravují do pražských Letňan autobus, tak neváhejte a jeďte naše kluky podpořit!

V pátečním domácím utkání srovnalo Vrchlabí sérii na 1:1 díky vítězství 6:5.
Utkání mělo od začátku vysoké tempo a domácí se na konci první třetiny dostali do vedení díky využité přesilovce, ve které se prosadil Ondřej Chrtek. Ve druhé třetině se nejdříve hosté, díky brankám Hozáka a Arnošta, dostali do vedení 2:1, ale domácí díky další využité přesilovce srovnali skóre na 2:2. Střelcem této vyrovnávající branky byl Patrik Urban. Domácí se po vyrovnávající brance dále tlačili do útoku a odměnou jim byla branka na 3:2, kterou vstřelil opět Patrik Urban. Ve třetí třetině hosté srovnali na 3:3 po hezké přesilovkové kombinaci mezi Hozákem a Arnoštem. S domácími to ale neotřáslo a hnedka chvíli poté se opět dostali do vedení brankou Jakuba Tatara (4:3). Následně završil hattrick Patrik Urban, který potrestal chybu v rozehrávce Letňan. Hostům se v 57. minutě podařilo snížit na rozdíl jediné branky. Hosté zkusili v závěru hru bez brankáře, tu ale potrestal svým druhým golem v zápase Jakub Tatar. Hostům se v závěru podařilo snížit na 6:5. To ale bylo vše a domácí srovnali sérii na 1:1.