HC Stadion Vrchlabí – Osmifinále se rozhodne v pátém zápase!

Osmifinále se rozhodne v pátém zápase!

18.03.2023
Lucie Horčičková

V neděli 19. března zajede HC Stadion Vrchlabí k rozhodujícímu pátému utkání osmifinále do Ústí nad Labem.
Utkání se odehraje již od 16:00, tak neváhejte a přijeďte naše hráče podpořit a pomoci jim k vítězství!

Série mezi Vrchlabím a Ústí nad Labem se přemístila, v pátek 17. března, opět do Vrchlabí za stavu 2:1 pro Ústí. První třetina byla jednoznačně v režii domácích. Po brankách Tatara, Krska a Urbana vedl Stadion 3:0. Na začátku druhé třetiny hosté snížili Janem Rudovským na 3:1. To ale bylo v jejich podání vše. Zbytek druhé třetiny byli domácí lepším týmem, ale bohužel se jim nepodařilo proměnit žádnou z mnoha šancí. Vše si vynahradili ve třetí třetině. Nejprve z přesilovky zvýšil na 4:1 David Chalupa, na něj navázal svým druhým gólem Patrik Urban (5:1). Hosté poté zkusili powerplay, ale tu po chvilce potrestal Patrik Urban, čímž zkompletoval svůj hattrick. Na konečných 7:1 zvýšil z dorážky Filip Krsek. Zbytek utkání už se pouze dohrával, protože bylo jasné, že se bude rozhodovat v pátém zápase.