HC Stadion Vrchlabí – Ke třetímu utkání zajedeme opět na led Ústí

Ke třetímu utkání zajedeme opět na led Ústí

14.03.2023
Lucie Horčičková

Ve středu 15. března čeká naše hráče již třetí utkání osmifinále play-off.
V pondělním utkání se Stadionu podařilo před domácím publikem srovnat sérii na 1:1 a další výhru bude chtít získat i ve středu na ledě soupeře.

Druhé utkání osmifinále, které se odehrálo v pondělí 13. března na vrchlabském ledě, nenechalo diváky klidné až do poslední vteřiny utkání. I přes počáteční jasnou dominanci Vrchlabí, kdy vedlo po první třetině zásluhou Chrtka, Chalupy a Urbana 3:0 a po druhé 4:1, se Ústí nad Labem nechtělo vzdát a o výhru bojovalo až do posledních vteřin. Během třetí třetiny vstřelil Slovan další dvě branky a utkání bylo v 51. minutě 4:3. Závěrečných 9 minut utkání bylo pro Vrchlabí ve znamení bránění a snah o navýšení skóre o jednu branku, která by přinesla alespoň trochu uklidnění. Ta ale nepadla, a tak oba týmy bojovaly až do posledních chvil. Série je tedy srovnána a ve středu nás čeká boj o další vítězství!

2022 Vrchlabí - Ústí 2:4 (nadstavba)
2022 Ústí - Vrchlabí 7:3 (základní část)

Přijeďte naše kluky podpořit v dalším těžkém boji do Ústí nad Labem! Utkání se odehraje ve středu 15. března od 18:00 na ústeckém zimním stadionu.