HC Stadion Vrchlabí – Sestava na play-off

Sestava na play-off

11.03.2023
Lucie Horčičková

Sportovní manažer klubu Jiří Jakubec přináší informace k sestavě na play-off.

Pro play-off platí jednoznačná podmínka, že hráč buď musí mít za náš tým odehráno 14 utkání v předešlých částech soutěže, nebo po 31.12. již nenastoupil za jiný tým. Níže jsou uvedeni všichni hráči, které můžeme použít.

Hráči, které máme aktuálně k dispozici (mohou nastoupit a jsou zdraví):

Gólmani: Vacek Denis, Krinwald Roman , Abrahám Martin
Obránci: Bendík Ján, Horáček Petr, Pelda Marek, Fiala Petr, Kynčl Jakub, Perička Tomáš, Duran Simon Thomas, Jirků Tomáš
Útočníci: Urban Patrik, Chrtek Ondřej, Chalupa David, Moník Filip, Šlaicher Radim, Krsek Filip, Tatar Jakub, Hlaváč Jan, Bláha Tomáš, Cerman Albert, Kozák Martin

Hráči, které bychom mohli použít, ale jsou na marodce:

Kerekanič Jan - po operaci ramene, do konce sezóny mimo hru
Oliva Jan - zranění ramene, do konce sezóny mimo hru
Jirků Adam - po operaci ruky, do konce sezóny mimo hru
Šlaicher Tomáš - nemoc, do konce sezóny mimo hru
Sýkora David - opakovaná nemoc, pravděpodobně již do hry nezasáhne

„Ještě stojí za zmínku nesehraný zápas s Mostem. Jak víte, tak Most se ke konci nadstavby potýkal s velkou marodkou. Nejprve jsme po vzájemné dohodě odložili domácí zápas, který se měl uskutečnit ve středu 22.2., na pondělí 27.2. Most v sobotu 25.2. odehrál ve velice okleštěné sestavě domácí zápas s Příbramí. To jsme již tušili, že možná v pondělí nedorazí. Tak se i stalo, ale bylo pro nás velké překvapení, když ke středečnímu zápasu 1.3. v Letňanech opět Most odcestoval. Nabízeli jsme jim ještě jakýkoliv náhradní termín, ale bylo nám sděleno, že zdraví hráčů je přednější. Náš klub tím přišel o regulerní příjem z domácího zápasu a navíc hráč Vít Kaštánek nestihl o 1 zápas splnit potřebný limit, aby mohl nastoupit v play-off. S takovou situací naše hokejové řády nepočítají a tak pokuta, která bude Mostu udělena, poputuje na svazový účet a hráč Kaštánek, a potažmo i náš tým, má smůlu. Výjimka, o kterou jsme žádali, nemá oporu v řádech a tak byla zamítnuta. I když si uvědomujeme, že Most se nacházel ve složité situaci, tak nás jejich přístup k celé soutěži mrzí a dost nás poškodil. “